Ünlü Kahin Nostradamus’un 2020 yılı Kehanetleri

 Ünlü Kahin Nostradamus’un 2020 yılı Kehanetleri

Nostradamus’un 2020 Kehanetleri

2020 yılında yaşadığımız birçok felaket beraberinde 16. Yüzyılda yaşamış olan Fransız bir kahin Nostradamus’un ortaya attığı birçok kehanetin gerçekleşmesi ile bir anda gündeme gelmeye başladı.

  1. yy başlarında Fransa’da yaşayan ve eczacı , kahin ve astrolog olan Nostradamus’un o dönem içerisinde yazmış olduğu kitaplarında ortaya atılan birçok kehanetin günümüzde yaşanıyor olması, Nostradamus’un 2020 kehanetleri ile yeniden gündeme geldi.
  2. YY’da yazmış olduğu “Les Propheties” (Kehanetler) isimli kitabında yer alan birçok bilginin günümüzde ortaya çıkması bu kitaba olan ilginin daha da artmasını sağladı. Kitap içerisinde bahsettiği iki yıllar olarak 2020 yılına atıfta bulunan yazarın ele aldığı açıklamalara hep birlikte bakalım.

İkiz yıllarda yaşanacak felaketler Nostradamus’un kehanetleri

20-20 olarak adlandırılan ikiz yıl için kehanetinin son derece çarpıcı olması akıllarda soru işaretleri oluşmasına neden oldu. Bu yüzden de 2020 olarak adlandırılan bu yıl içerisinde meydana gelmesini tahmin ettiği kehanete ve kitabında yazdığı içeriğe derinlemesine bir göz atalım.

Doğudan gelecek çok ciddi bir virüsün olduğunu kitabında bahsetmiştir. Doğu da olan ülkenin ise günümüzde Çin’den yayılan Korona Virüs günümüzde tüm dünyanın uğraştığı bir bela olarak görülmektedir.

Korona Virüs Covid-19

Özellikle gece yaratıkları olarak kitabında bahsettiği hayvan türünün ise geceleri ortaya çıkan yarasalar olduğu tahmin edilmektedir. Zaten virüsün yarasalardan insanlara geçtiği günümüzde de ortaya çıkmıştır.

Yarasa

Dünyanın 7 tepeli diyara olarak bahsettiği İtalya- Roma’da bu virüsün birçok yaşlıyı ölüme sürükleyeceği yönünde iddiaları bulunmaktadır. Günümüzde ABD ve İtalya Korona Virüs ölümlerinin en çok yaşandığı ilk ülkeler olarak göze batmaktadır.

İtalya

Son olarak ise ortaya çıkacak olan bu virüsün dünya ekonomilerin son derece derinden etkileyeceği ve ülkelerin ekonomik olarak zor günler geçireceği Nostradamus’un bu kitabında yer alan kehanetler olarak dikkat çekmektedir.

Ekonomi

Hatta kitabın diğer bölümlerinde yer alan bilgiler ışığında Nostradamus’un o yıl içerisinde Türkiye’de büyük bir deprem meydana geleceğini açıklaması, ABD veya Rus liderlerinden birisinin de suikasta kurban gideceğine dair çok önemli bilgilerin yer aldığını siz değerli okurlarımız ile paylaşmak istiyoruz.

Nostradamus hakkında detaylı bilgi için tıklayınız : Wikipedia

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın