Hakkımızda

Türkiye’nin ve Türklerin Popüler Gündem, Sosyal Medya, Tarih, Gizem, Bilim ve Teknoloji Sitesi

Türk Bilge, ekibimiz tarafından Türk internet kullanıcılarına gündem, tarih, gizem, arkeoloji, uzay, inançlar, sağlık, bilim ve teknoloji makale ve haberlerini ulaştırmak, daha anlaşılır ve gerçekçi hale getirmek için kurulmuştur. Türk Bilge’de tüm bu alanlarda son gelişmeleri en hızlı ve güncel şekilde takip edebilirsiniz.

Türk Bilge; yayın yaptığı kategorileri konularında yelpazesini genişletmiş ve Türkiye’de bilginin kalbinin attığı yer haline gelmiştir. Türk Bilge özellikle tarih,edebiyat,gizem,metafizik,arkeoloji,uzay,tıp,enerji gibi bilim dallarındaki özel haberleri ve gelişmeleri ilk olarak duyurması ile Türkiye’deki diğer online yayınlardan ayrılır.

YAYIN SAHİBİ

 Türk Bilge – bilgi@turkbilge.com

YAZARLAR

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz makale ve haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(bilgi@turkbilge.com)

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyright 2019 turkbilge.com – tüm hakları saklıdır. Sitemizde bulunan Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları turkbilge.com’a aittir. Haber sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları  ile korunmaktadır. Bunlar turkbilge.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Bazı harici linkler ayrı bir sayfada açılır. turkbilge.com yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.turkbilge.com’da herhangi bir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

PRIVACY POLICY
© Copyright 2019 turkbilge.com – all rights reserved. All copyright of the contents of our site such as code, news, pictures and interviews belongs to turkbilge.com. All articles, materials, pictures, audio files, animations, videos, designs, designs and arrangements of our news site are protected by copyright law 5846. They may not be copied, distributed, altered, published or published in any way without the written permission of turkbilge.com.

Copying and use cannot be made without permission and without specifying the source.
Some external links open on a separate page. The authors are responsible for the articles and comments published on our site. www.turkbilge.com without any notice, at any time may change.

YAZILIM VE ALTYAPI

TÜRKBİLGE