Gizemli 51. Bölge

51. bölge Las Vegas’ın 153 km kuzeyinde bulunan 76 km uzunluğunda olan arazide yüksek koruma kuralları uygulanmaktadır oto yola 375 Mile Markerln 29,5 te bir çiftçi tarafından kullanılan tek bir posta kutusu vardır. Posta kutusu blac mail box tek sınır noktasıdır. Gizem bundan sonra başlamaktadır bu alandan diğer tarafa geçiş yasaktır. Bu bölge 51 bölgedir.
 Gizemli 51. Bölge

Gizemli 51. Bölge

Amerika birleşik devletlerinde uçak ve düşman silahları analiz etme ve inceleme bölgesi olarak kullanılan alanda yeni uçaklarda test edilir. Aslında dışardan bakınca hava kuvvetleri görünümünde olan yer hakkında birçok gizemli teori bulunmaktadır.

51. bölge Las Vegas’ın 153 km kuzeyinde bulunan 76 km uzunluğunda olan arazide yüksek koruma kuralları uygulanmaktadır. Oto yola 375 Mile Markerln 29,5 te bir çiftçi tarafından kullanılan tek bir posta kutusu vardır. Posta kutusu black mail box tek sınır noktasıdır. Gizem bundan sonra başlamaktadır bu alandan diğer tarafa geçiş yasaktır. Bu bölge 51 bölgedir. Orada büyük bir levhada bu bölgeye girilmez güvenlik güçlerinin girenlere öldürme yetkisi vardır. Bu levha insanlarda merak uyandırmaktadır. Bu bölgeye karadan da denizden de 30 mil yakınlığa yaklaşılması yasaktır. Güvenlik kameraları ile gözlenmektedir.

51. bölgenin güvenliğini Cammo Dudes bekçileri sağlamakta sınırlara 30 mil kadar yaklaşanları uyarmaktadırlar. Uyarılara uymayıp 51. Bölgeye yaklaşanlara yüksek para cezaları verilir. Buna da aldırış edilmeden yaklaşmaya devam edilirse görevlilerin öldürme yetkisi vardır.

Teoriler Ve Sonuç

Bilimci Body Bushmanin bu bölgede uzaylıların ve UFO’ların tutulduğunun ve onların incelendiğini iddia eden bir kayıtlı bulunmaktadır. Bilim adamı elinde uzaylıların olduğunu iddia etmektedir. Bilim adamının söyledikleri Amerikalı yöneticiler tarafından inkâr edilmektedir. Fakat bu bölgenin bu denli yüksek olanaklarla korunması teorileri doğrular niteliktedir.

1947 yılında Roswell kasabasına uzay gemisinin düştüğünün ve içerisinde de uzaylıların bulunduğunun ve bu bölgede uzaylılar üzerinde araştırma yapıldığının görüntüleri vardır. Bu araştırma sonucunda ABD birçok teknolojiye de bu uzay gemisi sayesinde ulaştığı söylenmektedir. 51. Bölgede yıldızlar arası yolculuk yapılabilecek teknolojik olanakların olduğu ve bunun saklandığı iddia edilmektedir.

51. bölgede işten çıkarılan bir işçi iletişim kurduğumuz başka varlıklar var kalabalık nüfuslu yerleri yok edip nüfusu az olan bölgeleri yönetecekler diye bir radyo bağlantı vardır ve bağlantının yetkililer tarafından kesildiği iddia edilmektedir.

Bu bölgeye Amerika başkanı da özel izinle kabul edilmektedir. Başkan seçilirken bu bölgeyi inceleme sözü vermiştir. Bu bölgenin gizemi hale bilinmemekte ve teoriler sonucu merak edilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın